Twój kalendarz na sterydach

Terminarz

Dodawaj użytkowników

Dodaj współpracowników oraz definiuj ich role. "Administrator" może robić wszystko, poza usunięciem podmiotu. Osoba z funkcją "Edytor" może zarządzać podmiotami (dodawać, edytować i podglądać terminy). Uprawnienie "Obserwator" pozwala tylko na sprawdzanie terminów.

Wszystkie szczegóły pod ręką

Wprowadź wszystkie szczegółowe informacje dotyczące zlecenia, między innymi czas trwania (początek i koniec), przypisuj kategorie, statusy, stawkę, informacje o zamawiającym i więcej. Załączaj pliki do zleceń - możesz wrzucić tutaj na przykład skan umowy czy inny dokument potrzebny do realizacji zlecenia.

Zarządzaj uprawnieniami

Szczegółowo zmień, co może widzieć dodany użytkownik. Zezwól na edycję wszystkiego, lub tylko części danych odnośnie zlecenia. Wszystkie inne dane będą ukryte przed innymi użytkownikami (na przykład stawka za zlecenie pozostanie tajemnicą i widoczna będzie tylko dla Ciebie).

Sprawdzaj terminy

Sprawdzaj, kiedy masz zajęty, a kiedy wolny termin - używając zarówno kalendarza, jak i wyszukiwarki. W intuicyjny sposób dodawaj i przeglądaj terminy w interaktywnym kalendarzu.

Szybki i prosty sposób na sprawdzanie dostępności terminów

Z naszą aplikacją możesz szybko i łatwo sprawdzić, czy dany termin jest dostępny dla Twojego klienta. Możesz to zrobić zarówno dla pojedynczych podmiotów, jak i dla wielu jednocześnie, co przyda się managerom zarządzającym kilkoma zespołami. Nie musisz już tracić czasu na szukanie informacji w notatkach czy fizycznym kalendarzu, ani kontaktować się z ekipą. Nasza aplikacja jest dostępna zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych, a dostęp do niej może mieć każdy użytkownik, któremu nadasz odpowiednie uprawnienia. Jesteśmy pierwszym takim rozwiązaniem skierowanym wyłącznie do branży eventowej w Polsce!

Główne zalety

Odłóż papierowy kalendarz do szuflady

Fizyczne kalendarze zaczynają odchodzić do lamusa. W aplikacji online dasz dostęp wielu współpracownikom oraz przydzielisz im odpowiednie uprawnienia, np. do edycji lub tylko podglądu.

Bezpieczeństwo i prywatność

Traktujemy poważnie kwestie bezpieczestwa. Szyfrujemy przesyłane informacje oraz korzystamy z niezawodnej infrastruktury. Pliki przechowywane aż na 3 różnych serwerach.

Wydajne serwery, wydajna praca

Korzystając z przygotowanych narzędzi natychmiast sprawdzisz dostępność terminu w jednym lub wielu podmiotach. Wykorzystane rozwiązania konsultowaliśmy z managerami wielu podmiotów.

Nie zrobimy Ci koktajlu, ale...

Nasza aplikacja jest stricte przeznaczona do organizowania zleceń, dla m.in. zespołów, filmowców, fotografów, barmanów i innych ekip świadczących usługi na różnych imprezach czy eventach.

Wysokie standardy bezpieczeństwa

99.8%

SLA globalnie

100%

Satysfakcji

SSL

Szyfrowane połączenie

Czas to pieniądz

Nie trać czasu na przeszukiwanie papierowych kalendarzy. Skorzystaj z zarządzanej przez nas infrastruktury, dzięki której zaoszczędzisz mnóstwo czasu oraz nerwów, a przy okazji wszystkie zlecenia zorganizujesz w jednakowy sposób. Dodasz skan umowy lub inne materiały, które potrzebujesz przechować wraz ze zleceniem, a my wszystko przechowamy w bezpieczny i trwały sposób. Prowadzisz kopie swojego notesu w razie zagubienia lub zniszczenia? Pewnie nie, a u nas minimum raz dziennie tworzymy kopie zapasowe baz danych, a pliki są replikowane aż na trzech różnych serwerach, abyśmy mogli zapewnić Cię, że nigdy nie stracisz do nich dostępu.

Rozpocznij korzystanie z aplikacji,
zupełnie za darmo.
Bez karty oraz ukrytych opłat.